Bylo, je a bude

16. července 2013 v 14:49 | Sammy |  Téma týdne
Takže "Zakázané ovoce"...hezké to téma a snad se mi to po tomhle asdfghjkl víkendu naprosto hodí. Jak je známo už od našich babiček - chutí nejlíp. Pro mě to jsou chlapi. Otázka? Anoooo, jelikož jsem prostě děvka jak mě nazývá SS (steroidový sráč ; čti : můj 'bratr')
V čem to bylo, je a bude? Mužské pohlaví mám v lásce mnohem více. Raději si s klukama výjde na pívo, kde v klidu pokecáme o hudbě a komu by jsme dali přes držku než abych trávila s blbkama dny v nějkým tom nakupným centru, a po každé půl hoďce si kontrolovat na hajzlech fasádu.
Popisuju tenhle článek, tak banálně ale přitom tak pravdivě. Totiž to má láska k Rockerovi již dávno vyhasla a já prostě nemám kule na to, abych mu řekla že již může slintat nad jinou. A tak místo odpoledne stráveného v láskyplném objětí ( jak romantické) jsem byla s klukama v zkoušebně, kde jsem málem vohuchla, smála se nad perverznýma vtipma a tloukla jim do hlavy, že s Bubeníkem nic nemám. Ale chtěla bych.
Takže když jsme jeli domů, jsem jenom koukala přes okýnko auta jestli mě neuvidí ha! známá tvář. Takže jsem byla jako na trnech. Pokaždé mám pocit, že dělám špatnou věc když se s ním tahám, ale srdce buší jako při pravém norském black metalu.
Tohle to je pro mě Zakázaný ovoce!


Jo a vlastně taky tahle ta kapelka. Alkoholku si dávám jako pravidelnou dávku hudby, která vystihuje Jak To Vlastně Mám.

,,Chtěl si vedle mě žít, bejt šťastnej
Ale mě neochočíš, tím to asi hasne
Já chtěl sem tě mít, cejtil jsem šance
Tys mě nechala jít, ale já tebe ne"

takže tak no...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 June Flower June Flower | 16. července 2013 v 16:02 | Reagovat

wow, toľko úprimnosti! 8-)

2 Sammy Sammy | 16. července 2013 v 16:38 | Reagovat

[1]: upřímnost musí být ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama